(32) 740 92 01 sokrates.druk@gmail.com

Jesteś tutaj

Oprawa prac magisterskich Zabrze, bindowanie, laminowanie

Bindowanie plastikowe - do 270 kartek 80g/m²

Najpopularniejsze, uniwersalne i łatwe w wykonaniu rozwiązanie umożliwiające oprawę dokumentów do 270 arkuszy papieru o grubości 80g/m2. Niewątpliwą zaletą takiego rodzaju oprawy jest możliwość szybkiej wymiany dowolnej ilości arkuszy, dodanie lub usunięcie ich części. Jest to najpopularniejszy sposób prezentacji dokumentów.

Bindowanie termiczne - do 120 kartek 80g/m²

Pewną satysfakcję gwarantuje oprawa termiczna umożliwiająca stworzenie eleganckiego dokumentu. Trwałość i niewielki ciężar, a także łatwość oprawiania to wyjątkowe zalety dokumentów bindowanych termicznie. Dzięki temu rodzajowi oprawy, zbindowane dokumenty mogą być łatwo wysyłane pocztą bez ryzyka ich uszkodzenia a także przechowywane na półkach bez zbędnego zajmowania miejsca.

Bindowanie spiralne – do 180 kartek 80g/m²

Niewątpliwie największą zaletą bindowania spiralnego jest wygoda, ten sposób oprawy dokumentów jest idealnym połączeniem trwałości i komfortu. Dokumenty podczas użytkowania nie odkształcają się i pozostają płaskie. Szczególnie polecamy do często używanych dokumentów.

Bindowanie drutowe - do 105 kartek 80g/m²

Oprawa drutowa jest niezwykle stylową i profesjonalną metodą zabezpieczenia dokumentów. Dodatkową zaletą takiej oprawy pracy jest 100% zabezpieczenie - dokumenty zbindowane grzbietem drutowym nie mogą być otwarte i zbindowane tym samym grzbietem.

Bindowanie listwą wsuwaną - do 65 kartek 80g/m²

Listwy wsuwane to elastyczna forma eleganckiej oprawy, w której korekty można dokonać samemu. Dzięki plastikowym rynienkom, w które można ręcznie oprawić plik kartek.  Dodatkowo zaokrąglone końcówki ułatwią nasuwanie listew.

Bindowanie listwą metalową - do 300 kartek 80g/m²

Oprawa miękka kanałowa oprawa z przezroczystym przodem i twardą okładką z tyłu, całość zaciskana metalowym grzbietem. Jej zaletą jest przede wszystkim trwałość. Jest to najbezpieczniejszy dla dokumentów system bindowania, ponieważ dokumenty nie są dziurkowane, szyte ani klejone, a od metalowego kanału oddzielone są okładkami. Przy pomocy METALBIND można oprawiać nawet cenne oryginały dokumentów, gdyż po rozbindowaniu można je odzyskać w idealnym stanie.

Oprawa twarda  - do 300 kartek 80g/m²

szczególnie polecamy do wykorzystania przy pracach magisterskich, doktoranckich, licencjackich oraz wszędzie tam gdzie jest potrzeba wykonania eleganckiej oprawy. Dokument nie jest dziurkowany, klejony ani szyty, istnieje możliwość pionowego ustawienia, po otwarciu kartki nie są uszkodzone.
Można w ten sposób oprawić do 300 kartek formatu A-4.

Dodatkowo na okładce istnieje możliwość wytłoczenia napisu lub jego złocenia.