(32) 740 92 01 sokrates.druk@gmail.com

Jesteś tutaj

Reklama zewnętrzna Kasetony Reklamowe Litery-3D Dibond Pleksi Pvc

Jeśli poszukujesz firmy, która nie boi się wyzwań i niebanalnych zamówień na druk bannerów reklamowych, to trafiłeś w idealne miejsce.

Drukarnia Sokrates oferuje możliwość samodzielnego wyboru formatu, aby dostosować go do potrzeb marketingu outdoorowego. Nasze szyldy kasetony reklamowe można aplikować na wystawach sklepowych i ścianach budynków (w tym szklanych, o nowoczesnej architekturze).

Kasetony reklamowe  wykonujemy na różnorodnych materiałach (Dibond, Pleksi , Pvc spienione Pleksi jak również banery  siatki  typu mesh) w technice solventowej, dzięki czemu nasze produkty przez długi czas utrzymują wysoką jakość i nasycenie barw, nie blakną w słońcu i nie ulegają zniszczeniom spowodowanymi zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Warto podkreślić, iż druk wykonujemy na materiale o grubości 510g, dzięki czemu zachowuje odporność na uszkodzenia przez długi czas. Szybki termin realizacji (do 24 godzin), dopracowywanie szczegółów wykończenia (docinanie do formatu, zgrzewanie, okuwanie oczkami oraz wykańczanie tunelami) oraz łatwość montażu to główne zalety naszych usług.

Strategia wizualnej identyfikacji przedsiębiorstwa wymaga przemyślanego i dobrze ukierunkowanego planu marketingowego.

Promowanie danej marki powinno odbywać się nieustannie, o każdej porze dnia i nocy.

Niestety, w okresie jesienno-zimowym jest to znacznie utrudnione ze względu na szybko zapadający zmrok, który często uniemożliwia reklamowanie swoich usług i produktów na tradycyjnych banerach.

Idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie materiałów odblaskowych lub kasetonów podświetlanych LED.

Nasze banery odblaskowe charakteryzują się znakomitą widocznością po zmroku. Jak to jest możliwe?

Odpowiada za to specjalny podkład o strukturze plastrów miodu oraz mikro-pryzmatyczne cząsteczki materiału odblaskowego.

Dzięki właściwościom tych cząstek, które są wysoce odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, mróz i inne opady) i nie kurczą się nawet przy gwałtownych spadkach temperatur, można dowolnie łączyć kilka banerów w jedną całość o wybranym przez klienta rozmiarze.

Już dziś zdecyduj się na nasze niebanalne rozwiązanie!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
 

 

 

 

Projektujemy Dru​kujemy Montujemy 

 

 Oferujemy Kasetony w bardzo atrakcyjnych cenach -

 Kasetony z dibondu jednostronne i dwustronne 

 Kasetony w ramie aluminiowej jednostronne i dwustronne 

 Litery świetlne 3-D

zajmiemy się projektem ,drukiem oraz  montażem

do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie dlatego wyślij zapytanie   sokrates.druk@gmail.com

 

 

 

 

BANERY / MATERIAŁY MIĘKKIE:

BANER POWLEKANY 40,00 zł/m2

gramatura: 510 g/m2, oczkowanie lub tunelowanie w cenie, możliwe laminowanie Najpopularniejszy rodzaj baneru, jego atutem jest wytrzymałość.

SIATKA MESH 45,00 zł/m2

gramatura: 450 g/m2, oczkowanie lub tunelowanie w cenie Idealnie nadaje się na reklamy wielkoformatowe ze względu na przepuszczalność powietrza.

BANER ODBLASKOWY 99,99 zł/m2

gramatura: 510 g/m2, oczkowanie lub tunelowanie w cenie, możliwe laminowanie Doskonale nadaje się na reklamy przydrożne.

Podane ceny są cenami netto.

Technologia druku:

Banery drukowane w technice solventowej. Druk zapewnia wysoką jakość oraz wytrzymałość na warunki pogodowe. Do druku banerów stosujemy najlepszej jakości materiał laminowany o grubości 510g i wysokiej jakości pigmenty. Wydrukowana grafika wyróżnia się wysoką szczegółowscią i dobrym nasyceniem kolorów. Od ręki wykonujemy atrakcyjne projekty graficzne i wizualzacje. Zapewniamy szybkie terminy realizacji do 24h.

Oferujemy wiele rodzajów wykończenia:

  • docinanie do formatu
  • zgrzewanie
  • okuwanie oczkami
  • wykańczanie tunelami

Banery reklamowe są doskonałym medium dla reklamy firmy, produktu oraz promocji na róznego rodzaju imprezach, promocjach i targach.

Dzięki wysokiej jakość materiałom używanych do druku otrzymają Państwo baner nie tylko łatwy w montazu i transoporcie ale także odporny na pogodę i uszkodzenia mechaniczne.

PLEXI / PVC

Druk na PVC spienionym

Druk na plexi opal, plexi kolorowym

Druk na szkle

 

Technologia druku:

Druk wykonywany jest metodą UV. Metoda ta polega na naniesieniu farby ploterem z tuszami utrwalanymi przez promienie UV.

KASETONY LED:

Kaseton standardowy w ramce aluminiowej

Kaseton z Dibondu

Kaseton plexi

Technologia wykonania:

Reklamy świetlne wykonujemy poprzez druk UV, frezowanie, podklejanie, gięcie materiałów twardych. Używamy najlepszych surowców oraz urządzeń.

Przykładowe realizacje:

Projekt:

Jeśli nie posiadają państwo gotowego projektu, nasi graficy mogą wykonać grafike na baner za dodatkową opłatą. Posiadamy wykwalifikowany personel o wysokim doświadczeniu. Gwarantujemy szbyką i kompleksową realizacje. Cena projektu zaczyna się od 20 zł i zależy od stopnia skomplikowania.

Dostarcz swój własny wzór

Dokumenty Microsoft

Drukarnia Sokrates zaleca aby pliki programów office zostały wcześniej zapisane w formacie PDF i tak dostarczone do nas drogą mailową bądź na cyfrowym nośniku 

Pliki PDF:

Wzór jest dostarczany w większości przypadków w gotowym do drukowania foramcie PDF zależnie od rozmiaru o dpi ustawionym na 300dpi

Adobe Illustrator:

Pliki Adobe ilustrator:

  • Muszą zawierać wyszystkie potrzebnę zdjęcia
  • Zamieniy tekst na ścieżki
  • Zapisane jako .eps

Photoshop:

Pliki photoshop muszą mieć:

  • Rodzielczość ustawioną na 300dpi
  • Wysokiej rozdzielczości obraz tiff lub jpeg
  • Twój design w formacie jaki życzysz sobie wydrukowany