(32) 740 92 01 sokrates.druk@gmail.com

Jesteś tutaj

Wydruki na szkle Zabrze

Szkło - ozdoba Twoich ścian

Szkło z grafiką, cieszy się ogromną popularnością i dlatego też, staramy się dokładać wszelkich starań, by to, co dzięki nam się tworzy, mogło spełniać wszelkie wymagania i oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Różnego rodzaju nadruki na szkle, czy też panel szklany na ścianę, to marzenie nie jednego właściciela domu.

Mając wizję, pomysły i chęć stworzenia swojego miejsca w sposób oryginalny, niekonwencjonalny i ponadczasowy, z całą pewnością, fototapeta na szkle, będzie idealnym rozwiązaniem. Perfekcja i profesjonalizm, to wyznacznik tego, jak mogą wyglądać ściany Twojego mieszkania! Z naszej strony, gwarantujemy bezpośredni druk na szkle, który jest naszą specjalnością, domeną i podstawą. Nie posługujemy się naklejkami, czy wkładaniem grafiki między tafle szkła.

Grafika na szkle ograniczona wyłącznie Twoją wyobraźnią. 

Druk na szkle nie jest czymś nowym, od wielu lat przy pomocy tej technologii człowiek uszlachetnia ściany domu, elementy mebli, a nawet podłogi i sufit szklaną taflą pokrytą wymyślnymi grafikami. Ze względu na malejące koszta druk na szkle dostępny staje się dla każdego. Dziś możesz wzbogacić wnętrza Twojego domu lub biura, szklanymi ekranami z wysokiej jakości zdjęciem, dowolną grafiką lub malowidłem, w zasięgu Twojej ręki są niesamowie obrazy, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko szkło drukowane np. ściana szklana ale również drewno drukowane np. drukowane meble drewniane, plexi z nadrukiem czy płyty PCV z nadrukiem. Panele szklane producent Tychy, Śląsk, śląskie zaprasza po szkło hartowane do kuchni, panele szklane do łazienki, biura i wszędzie gdzie sobie wymarzysz.

Zamów wydruk na szkle

Cennik

Wycena induwidualna w zależności od wielkości zamówienia. Orientacyjna cena to 380 zl/m2 . W wypadku większego zamówienia istnieje możliwość negocjacji ceny. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w sprawie wyceny.