(32) 740 92 01 sokrates.druk@gmail.com

Jesteś tutaj

Zaproszenia Ślubne

Ślub i wesele coraz częściej są wydarzeniami szytymi nie tylko na miarę zasobów finansowych, ale także upodobań, zainteresowań i pasji państwa młodych. Oba niezwykłe wydarzenia są mocno indywidualizowane, stąd rynek usług ślubnych i weselnych rozwija się tak szybko i dynamicznie.  A na wyjątkowy ślub obowiązuje wyjątkowe zaproszenie ślubne. Drukowane na różnego rodzaju papierach, od kredowych przez perłowe do czerpanych i ozdobnych!

Ceny zaproszeń uzależnione są od rodzaju papieru, rozmiaru oraz nakładu, i zaczynają się już od 3zł za sztukę. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia gotowych wzorów w naszym punkcie.

Winietki

Przy organizacji ślubów niezwykle ważną rolę pełnią detale,dlatego też oferujemy Państwu winietki ślubne. To oryginalne wizytówki na stół, które pełnią praktyczną funkcję jaką jest wyznaczenie miejsca dla każdego Gościa na przyjęciu.

Oferowany przez nas produkt o wymairach 9cm x 5cm (po złożeniu) występuje w dwóch wariantach: na papierze kredowym, w cenie 3zł/szt. oraz na papierze perłowym w cenie 4zł/szt.

Balony weselne

Nie bez powodu pierwszym, co przychodzi na myśl przy planowaniu dekoracji sali weselnej czy samochodu są balony. Od zawsze kojarzą się z dobrą zabawą, prostą i efektowną dekoracją, którą uwielbiają i mali, i duzi goście. Balonów weselnych nie mogło więc zabraknąć i w asortymencie naszego sklepu.

Balony 12" z jednokolorowym nadrukiem po obu stronach:

500szt. - 325zł

W ramach tego nakładu można wybrać 5 kolorów balonów po 100 sztuk,  należy mieć jednak na uwadze, że nadruk musi być w tym samym kolorze na wszystkich balonach.

Potykacz/stojak weselny

Ciekawy sposób na urozmaicenie dekoracji weselne. Potykacze oraz stojaki są dostępne w różnych kolorach oraz rozmiarach. Istnieje możliwość wydruku dowolnej grafiki. 

Potykacz 100cm x 50cm w kolorze drewna - 69zł.

Stojak wraz z obrazem na płótnie - 

Etykietki oraz zawieszki na wódkę

Istnieje kilka sposób na dekorację weselnych trunków. Ciekawym oraz dość łatwym sposobem są naklejki oraz zawieszki na butelki. Tak jak w przypadku zaproszeń oraz wineitek, jest możliwość wybrania dowolnej grafiki oraz papieru, tak aby wszystko ze sobą współgrało. 

Zawieszki 9cm x 5cm, zadrukowane jednostronnie:

-50 sztuk - 20zł

Etykiety 12cm x 8cm, dowolny wydruk na papierze samoprzylepnym:

-50 sztuk - 35zł

Oprawa stołu/Weselne menu/Karta dań

Regulamin weselny/Zasady gościa

Podziękowania

Grafika weselna

 

Litery LOVE