PRINT CARDS

Poduszki - Drukarnia Sokrates

Fotopoduszka to idealny prezent dla ukochanej osoby. Dzięki niej można przypomnieć sobie bliską sercu osobę w dowolnym momencie – podczas oglądania telewizji, słuchania muzyki czy też przed zaśnięciem w łóżku.

Fotopoduszka to oryginalny prezent, który spodoba się zarówno kobietą jak i mężczyzną, dlatego też idealnie sprawdzi się jako prezent dla ukochanej osoby. Jeśli często wyjeżdżasz na delegacje i nie ma Cię w domu, warto podarować drugiej połówce fotopoduszkę, aby nie czuła się samotnie w tym czasie.

Wszystkie nasze produkty są dopasowane do potrzeby klientów, dlatego też fotopoduszka będzie oryginalnym prezentem dla bliskiej osoby.

Poduszka – Dzień kobiet

36.8943.04

Poduszka

Wzór: dzień kobiet

SKU: 12785-1-1-1-2-3-4-5 Kategoria: Tagi: ,

Dodatkowe informacje

Poduszka

Wysokiej jakości koszulka o wysokiej gramaturze, dekolt z dodatkiem 5 % elastanu i taśmą wzmacniająca ramiona, wykończenie silikonowe, bez szwów po bokach.

Gdzie podać napis?

  • Tekst należy dodać podczas składania zamówienia w polu “Uwagi do zamówienia

Gramatura
160g/m2
160-220g

Materiał
100 % bawełna

Dodatkowe informacje

Wzór

wzór1, wzór2, wzór3, wzór4, wzór5, wzór6, wzór7, wzór8, wzór9

Poduszka z własnym nadrukiem to jedne z tych artykułów, który cieszy się coraz większą popularnością. powodem tego jest przede wszystkim to, że obecnie do ich produkcji stosuje się nowoczesne metody, które dają zaskakujące efekty końcowe. Coraz więcej firm na zlecenie klientów wykonuje dla nich spersonalizowane fotopoduszki Tarnowskie Góry to jedna z tych miejscowości, w których bez problemu można takich wykonawców znaleźć. Coraz większa ilość firm powoduje, że klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny realizacji takich zleceń jak również na coraz większy wybór opcji. Obecnie jak chodzi o fotopoduszki Bytom klienci wybierają nie tylko to, co ma się na nich znaleźć, ale również kolor czy materiał, z jakiego mają być wykonane. Taka poduszka to z pewnością bardzo ciekawy pomysł na prezent dla bliskich jak również dla znajomych.