PRINT CARDS

Nowoczesna Oprawa Obrazów Ramy Obrazowe - Drukarnia Sokrates

Drukarnia Sokrates od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnie oprawą obrazów i luster w stylowe i nowoczesne ramy.

W naszej ofercie znajdziecie liczne ramki klasyczne, a także i te bardziej nowoczesne, w różne kolorystyce i fakturach naturalnych i nowoczesnych.

Posiadamy w swojej ofercie również ramy tradycyjne. Ramy wykonujemy w rozmiarach standardowych, jednak na życzenie klienta, możemy wykonać również indywidualne rozmiary.

Dodatkowo oferujemy naciąganie płócien na blejtramy oraz wykańczania obrazów z pleksi lub szkłem antyrefleksyjnym.

W naszym salonie pokazowym mamy ponad 300 modeli ram.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nowoczesna oprawa obrazów - dlaczego warto?

Obrazy znaleźć można praktycznie w każdym pomieszczeniu. Stanowią element dekoracyjny stosowany nie tylko w domach, ale często także w biurach czy innych budynkach użyteczności publicznej. Jednakże nieodłącznym elementem każdego obrazu jest przede wszystkim odpowiednia jego oprawa. Rama powinna być dobrana według pewnych kryteriów, aby pasowała zarówno do wnętrza jak też do samego obrazu. Do dzieł które mają już swoje lata zasadne będzie zastosowanie ramy zdobionej, również stylizowanej na starszą. Doskonale wtedy podkreśli charakter samego dzieła, jednocześnie nadając mu niepowtarzalny charakter. Jeżeli jednak obraz jest nowoczesny, wówczas dobór ramy powinien być kierowany również w kierunku nowszych materiałów. Obecnie bez problemu można obrazy oprawiać w ramy drewniane czy aluminiowe lub plastikowe, w zależności od wymagań klienta.

Oprawa obrazów Chorzów, Katowice, Mysłowice – kilka słów o usłudze

Bez problemu tego typu usługi można znaleźć praktycznie wszędzie, profesjonalna oprawa obrazów Katowice to bardzo wiele możliwości, ze względu na duża ilość świadczących takie usługi firm. Tak samo ważne jak dobór odpowiedniej rany jest jej właściwe dopasowanie pod względem kolorystycznym. Tutaj ważne jest to, w jakiej kolorystyce jest utrzymane wnętrze, w którym obraz będzie się znajdował. Zazwyczaj klienci życzą sobie, aby obraz w ramie wyraźnie odcinał się na tle ściany, dlatego decydują się na oprawę w bardzo kontrastowym kolorze. Ci, którzy nie wiedzą, jak dopasować odpowiednią ramę do obrazu oraz wnętrza, zawsze mogą skorzystać z pomocy profesjonalistów. Punkty, w których wykonywana jest oprawa obrazów Bytom, a raczej pracujące tam osoby doskonale wiedza, czym się kierować przy takich wyborach i które ramy będą odpowiednie. Oczywiście doradzą także w kwestii wyboru materiału, z jakiego powinna być wykonana rama. Obecnie bowiem są one wykonywane zgodnie z życzeniami klientów, aby jak najlepiej spełniały ich wszystkie oczekiwania. Rosnąca ilość miejsc, które zajmują się wykonywaniem takich usług powoduje, że klienci nie tylko maja do nich lepszy dostęp ale również mogą liczyć na znacznie bardziej atrakcyjne ceny.